Galaretka na jeden kęs

Ostatnie kilka dni spędzam w domu z chorym synkiem, a i z moim zdrowiem jest nie za ciekawie. Dzisiaj byłam natomiast z córką u lekarza (zaczęły się alergie), i okazało się że to ja ma większe problemy. Zawsze gdy jestem w empiku lubię kupić jakaś jakąś książkę lub ciekawą gazetę, a dzisiaj przeżyłam wielkie złamanie, i wyszłam z pustymi rękami, tylko córka dostała książkę.
Na poprawę humoru w domu były słodkie galaretki.

Przygotować dowolną galaretkę, ale z mniejszą ilością wody ok 300ml, wystudzoną wlać do foremek, i śliczne kolorowe przekąski gotowe. Ja użyłam malinowej, agrestowej i cytrynowej.

12 komentarzy Dodaj własny

 1. Ania pisze:

  bardzo fajny pomysł:) też chcę sobie kupić foremkę jabłka w carrefour – żeby zrobić domowe czekoladki:D

 2. Salvador Dali pisze:

  genialne! Takie słodkie, w sam raz dla dzieciaków-bo wyglądaja jak kupne, a smakują o niebo lepiej no i bez zbędnych ulepszaczy:)

  Jesteś genialna!

  1. Ela pisze:

   Piekę na jutro na dzień babci do przedszkola:)

 3. Myszka pisze:

  bardzo fajny pomysł, bardzo fajne galaretki 🙂

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie 🙂

 4. gin pisze:

  Świetny sposób na podanie galaretki 🙂

 5. Agnieszka pisze:

  Fajny pomysł na małe galaretki. Mam takie foremki (inny wzór). Używałam na kostki lodu lub czekoladki. Teraz będą także na galaretkę:)

 6. jaki fajniutki pomysł:) a jak pięknie wygladają:) 

 7. Ewa pisze:

  Ja właśnie chciałam zrobić takie fajne galaretki w foremkach ale po wyjęciu z foremek te galaretki mi się rozłaziły na talerzyku. po prostu nie trzymały się. nie wiem dlaczego 🙁 

  1. Ela pisze:

   Ja daję o połowe wody mniej niż na opakowaniu.

 8. Ewa pisze:

  Ja też dałam mniej ale być może że i tak za dużo. następnym razem spróbuję dać jeszcze mniej wody 🙂 dziękuję i pozdrawiam

   

Dodaj komentarz